Nieuws

Nieuws en Geplande Optredens

                                                                   NIEUWS

ZAL HET DAN TOCH GEBEUREN ???

 

Zoals het er nu uitziet is er na een periode waarin ons en het overgrote deel van de wereld heel veel beperkingen werden opgelegd eindelijk weer licht aan het eind van de tunnel. Dit houdt voor ons koor in dat we weer volop bezig zijn met het voorbereiden van de repetities en optredens die zo als het er nu uitziet toch binnen afzienbare tijd weer mogelijk lijken te zijn. Het licht staat nog niet op groen maar we gaan er ons uiterste best voor doen dat op het moment dat we weer mogen repeteren en optreden er zullen staan voor onze fans en al het publiek op de festivals en evenementen waarvoor wij als de mannen van De Mulderssingers voor worden uitgenodigt.

 

EEN STAP TERUG VOOR BEN DE ROOS.

Wij betreuren het zeer dat Ben de Roos om gezondheidsredenen zijn werkzaamheden als dirigent van ons koor heeft opgegeven, Ben heeft ons koor zonder twijfel en met een tomeloze inzet naar een hoog niveau gebracht, hiervoor zullen wij hem tot in de lengte van dagen dankbaar zijn.Ben heeft aangegeven dat hij als echte Mulderssinger zeker bij ons koor betrokken blijft en dit is ook de wens van onze koorleden.

De functie van dirigent wordt vanaf nu ingevuld door onze toetsenist AndrĂ© van Limburg. 

 


 

GEPLANDE OPTREDENS VOOR 2021.

18 sept. Treden wij op in Olst tijdens het Olsterfeest 
15 dec Treden wij op in Hattem tijdens de Kerstmarkt
16 dec Treden wij op in Wezep tijdens de Kerstmarkt

Onze promotieclip  klik Onze promotieclip hier 

 

 

  

 

 

 

Feest en Piratenkoor  "de Mulderssingers.